Wiadomości z Peru

Najukochańsi

Przebaczcie ze tak zamilkłam ale pomału będę wracać do domu i do kontaktu ze światem.

Byłam tylko dwa dni w Iquitos aby jeszcze raz wyruszyć w tym roku, już do ostatniej  parafii, w dorzeczu Amazonki, Tacsha Curaray,  i tam też będę spędzać Święta Bożego Narodzenia.

Żyłam w tych ostatnich miesiącach jak leśniczy, stale w lesie, ze skąpymi możliwościami komunikacji, wiec przepraszam Was, ze nie odzywałam się prawie wcale. Sądzę jednak że moja mamusia telefonicznie informowała od czasu do czasu co ze mną, dzieje wędruje, ze żyje i jeszcze mówię. Zdarło się się trochę gardło przez te 5 miesięcy nieustannego ewangelizowania aż po granice kraju.

Z całego serca  Wam dziękuje za otrzymaną ofiarę Bóg zapłać Wam i wszystkim dobrym i hojnym ludziom za te pomoc. Dla naszych misji.

Po powrocie z Tacsha przysiądę sobie trochę i odpocznę, wiec na pewno napisze więcej. U nas właśnie zaczynają się długie wakacje aż do marca.

A teraz przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia  z karteczką  świąteczna, którą wymyśliłam w tym roku z bańkami, które zawierają twarze wszystkich misjonarzy i misjonarek z każdej z naszych 16 parafii i biur.

Aby przychodzący  na nowo do naszych serc Bóg, zostawił  w nich niezaprzeczalny ślad swojego przedziwnego światła, pokoju i wielkiej radości.

Błogosławionych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2014.

Życzy Wam,

Domi