Inauguracja Narodowego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Kiabakari w Tanzanii

www Kiabakari 1Wizyta pastoralna nuncjusza apostolskiego w Tanzanii, arcybiskupa Marka Solczyńskiego w Kiabakari. Zdjęcia przedstawiają przyjęcie na Suguti Bridge, przyjęcie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, obiad i spotkanie z przedstawicielami dekanatu Butiama, wizytę w szkole podstawowej błogosławionego Edmunda, "Tazama na Tabasamu" Klinika okulistyczno-wzrokowa, błogosławienie chorych i starszych z prezentami, zwiedzanie Centrum Zdrowia Błogosławionego Pier Giorgio Frassati, Nieszpory i obiad w klasztorze St. Gemma Galgani. Po kolacji nastąpiło nocne czuwanie na cześć Wielkich Apostołów Miłosierdzia Bożego. Wreszcie Msza Święta Inauguracji Narodowego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Kiabakari, błogosławieństwo kamienia węgielnego i krzyża dla proponowanej parafii St. Lois, błogosławieństwo korony posągu Matki Bożej Fatimskiej i błogosławieństwo W Kaplicy Matki Bożej Fatimskiej. Zasadzono 400 drzew modrzewiowych w Lesie Miłosierdzia. Zdjęcia autorstwa Aldimilablis Novatus Mchele i zespołu.

Ks. Wojciech Kościelniak, Tanzania, Kiabakari.